Меркель домовилась з Грецією та Іспанією про повернення біженців

П'ятниця, 29 червня 2018, 16:50

Німеччина досягла з Іспанією та Грецією політичних домовленостей щодо співпраці в міграційній політиці. 

Про це повідомляє сайт німецького канцлера.

Відзначається, що Греція та Іспанія готові приймати назад шукачів притулку, виявлених німецькою владою на німецько-австрійському кордоні. Мова про біженців, які вже зареєстровані у системі EURODAC цих країн. 

Німеччина буде поступово закривати випадки возз’єднання сімей у Греції та Іспанії для того, щоб зберігати єдність родин.

Деталі цих кроків будуть погоджені протягом наступних чотирьох тижнів та регулярно переглядатимуться. Співпраця у цій сфері розпочнеться відразу після досягнення відповідних домовленостей.

Зауважимо, для Ангели Меркель ці домовленості є важливими для збереження її уряду. Міністр внутрішніх справ країни Горст Зеєгофер дав Меркель час до кінця червня, аби вона знайшла загальноєвропейське рішення для вирішення міграційної кризи. В іншому разі він погрожував одноосібно закрити кордони для біженців.

Меркель наполягала, що вирішити проблему можуть і двосторонні домовленості з державами накшталт Греції та Іспанії, з яких мігранти й вирушають до Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?