У Німеччині вкотре не змогли домовитися щодо міграційної політики

Середа, 27 червня 2018, 10:17

Німецькі сестринські консервативні партії ХДС та ХСС вкотре не змогли дійти згоди в суперечці щодо міграційної політики, яка спалахнула між канцлеркою ФРН Ангелою Меркель та міністром внутрішніх справ Горстом Зеєгофером.

Як повідомляє DW, чотиригодинна зустріч в ніч на середу, 27 червня, завершилася нічим, зазначив представник ХДС, депутат Бундестагу Фолькер Каудер.

За його словами, прорив у суперечці не очікувався, адже зустріч партійних комітетів запланована на неділю. Він наголосив, що йдеться про надважливі питання, щодо яких політичні сили мають "вести діалог".

Коаліційні партнери ХДС/ХДС - німецькі соціал-демократи - своєю чергою стурбовані розладом у таборі союзників. Ситуація в коаліції надзвичайно напружена, заявила керівниця СДПН Андреа Налес. За її словами, прогнозувати щось неможливо, тож не можна виключати навіть розпаду коаліції та дострокових виборів.

Нагадаємо, що суперечка через політику щодо біженців спалахнула у Німеччині наприкінці весни. Ідеться про протистояння всередині союзу консервативних сестринських партій ХДС та ХСС.

Глава МВС та лідер ХСС Горст Зеєгофер не хоче пускати до Німеччини тих іноземців, чиї клопотання про притулок уже зареєстровані в інших країнах Євросоюзу. Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, яка очолює ХДС, виступає за спільне європейське рішення цього питання.

Читайте також: "Ультиматум для Меркель: як нова міграційна криза ламає уряд Німеччини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.