Прем'єр Британії попередила, що Brexit взагалі може не бути

Неділя, 15 липня 2018, 10:32

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей попередила, що "ніякого Brexit взагалі може не бути" через спроби законодавців підірвати її план виходу з Європейського Союзу.

Про це йдеться заяві, опублікованій на Facebook-сторінці Терези Мей.

"Перед нами існують масштабні можливості, і моє послання до країни у ці вихідні є простим: ми повинні зосередитися на головному призі. Якщо ми цього не зробимо, ми ризикуємо закінчити без Brexit взагалі", - написала Мей.

Вона зазначила, що спадщиною Brexit не може бути "жорсткий кордон" між Північною Ірландією та Республікою Ірландія і зруйновані інтегровані ланцюги постачання, від яких залежать робочі місця та засоби до існування.

"Це означає, що ми повинні мати вільний рух товарів, уникаючи необхідності митних та регуляторних перевірок між Великобританією та ЄС. Але цього не буде, якщо продукти повинні проходити різні тести для різних ринків або якщо на кордоні Великобританії/ЄС необхідні будуть митні декларації", - зазначила вона.

Тереза Мей підкреслила, що Британія залишить Єдиний ринок та Митний союз ЄС, вийде зі Спільної сільськогосподарської політики та політики рибальства.

"Люди проголосували, щоб припинити вільний рух. Таким чином, вільний рух закінчиться. Люди проголосували, щоб покласти край юрисдикції Європейського Союзу в нашій країні; і це ми теж зробимо", - зазначила прем’єр.

За її словами, Британія матиме незалежну торговельну політику та нову зону вільної торгівлі у з ЄС із спільним регулюванням для промислових товарів та сільськогосподарської продукції.

"І ми будемо підтримувати тісну співпрацю з ЄС щодо безпеки, щоб зберегти нашу безпеку, одночасно гарантуючи, що у нас є своя незалежна зовнішня та торгівельна політика. Жодна з цих речей не підлягає обговоренню", - йдеться у заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: