Brexit: уряд Британії розробив нову митну модель стосунків з ЄС

Понеділок, 2 липня 2018, 10:13

Уряд Великої Британії розробив третю модель управління кордонами після того, як країна вийде зі складу Європейського Союзу.

Про це повідомляє BBC.

Деталі нового плану публічно поки не оголошували, але міністри обговорять модель на зустрічі у п'ятницю. Нещодавно міністри брали участь у гарячих дискусіях, коли намагалися вибрати одну з двох попередніх моделей.

Британський уряд раніше публічно говорив про два потенційні варіанти із митницею. Перший передбачає митне партнерство, що означало б, що Британія застосовує тарифи ЄС та правила походження для всіх товарів, що надходять до країни, призначених для ЄС.

Другий варіант має на меті застосування нових технологій, щоб усунути необхідність фізичних митних перевірок, де це можливо. Зараз британський уряд вважає, що обидва варіанти практично або політично недоступні.

Інформація про нову модель з’явилася після саміту ЄС, який минулого тижня відбувся у Брюсселі.

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що для Британії пролунав "останній дзвінок", щоб погодити свою позицію щодо Brexit, заявивши, що "найважчі" проблеми не були вирішені і необхідний "швидкий прогрес", щоб досягти домовленості до чергового саміту у жовтні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua