Спецслужби Молдови виявили 56 найманців, які воювали за "ЛДНР"

Субота, 21 липня 2018, 12:09

Служба інформації та безпеки Молдови виявила 56 найманців, які воювали на боці проросійських сепаратистів на Донбасі.

Про це повідомила молдовська газета Ziarul de Gardă.

У той же час видання стверджує що, за неофіційними даними, кількість молдовських найманців в Україні сягає 100 людей.

"З осіб, виявлених до тепер СІБ, у співпраці з іншими установами та партнерами з-за кордону, 18 осіб було затримано, і близько 15 осіб вже були засуджені. За неофіційними даними, двоє громадян Молдови були засуджені в Україні", - повідомила виданню прес-секретар СІБ Даніелла Минзат.

За даними видання, 70% молдовських найманців, які воюють в Донбасі, походять із соціально вразливих сімей і не працевлаштовані. У той же час, половина з тих, хто бореться на боці сепаратистів, родом з Придністров'я. Як правило, люди вирішують воювати в Донбасі з фінансових міркувань.

Служба інформації та безпеки, зауважує видання, не змогла надати детальну інформацію про суми, обіцяні найманцям, на тій підставі, що заяви молдован, які воюють на сході України, не можуть бути доведені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.