Пожежі у Греції: кількість загиблих зросла до 85

Четвер, 26 липня 2018, 16:46

Кількість загиблих у прибережному грецькому місті Маті, у східній Аттиці, зросла до 85.

Про це повідомляє Ekathimerini.

У четвер помер 73-річний чоловік, який перебував в інтенсивній терапії в лікарні Афін, і ще два тіла знайшли рятувальні бригади.

Представник пожежної служби Ставрула Маллірі заявила, що рятувальники шукають зниклих людей, але ще не входили в закриті будинки в постраждалих районах.

Близько 300 пожежників та добровольців перевіряють вигорілу територію і шукають десятки зниклих безвісти, про яких повідомили родичі.

"Розуміючи переживання близьких, ми повідомляємо, що пошук зниклих безвісти не зупиниться, поки не будуть перевірені всі будівлі та райони, що постраждали від вогню", - сказала вона.

Раніше ЗМІ повідомили, що лісові пожежі у Греції могли виникнути внаслідок короткого замикання в електромережах.

Кількість загиблих вже перевищила число жертв пожежі на Пелопонесі 2007 року, яка забрала життя 70 людей і була однією з найгірших в історії країни.

Лісові пожежі виникли в понеділок в грецькому прибережному регіоні на захід від Афін, змусивши людей залишити свої будинки.

Італія, Німеччина, Польща та Франція надіслали допомогу у вигляді літаків, транспортних засобів та пожежників. Іспанія та Кіпр також запропонували допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: