Санкції США за Крим змусили російського мільярдера продати літак - ЗМІ

Вівторок, 3 липня 2018, 09:45

Російський олігарх Геннадій Тимченко, один із друзів президента Владіміра Путіна, продав приватний літак Gulfstream G650, яким володів з 2013 року.

Про це свідчать дані торгового посередника і авіареєстру, пише Reuters.

За словами агента олігарха, ні Тимченко, ні його компанії "уже кілька років не мають стосунку до цього літака". У 2014 році корпорація Gulfstream припинила технічне обслуговування його бізнес-лайнера через санкції США.

Після анексії Криму США внесли Тимченка до санкційного списку. У липні 2014 року велика газовидобувна компанія "Новатек", 23% якої належать Тимченко, також потрапила під дію санкцій.

Згідно з даними реєстру, бізнесмен придбав приватний літак в 2013 році. Вартість такого бізнес-джета становить близько 60 млн доларів. 

Новим власником літака з червня 2018-го є зареєстрована на Кіпрі компанія Amerivo Holdings Limited, яка належить Російському фонду прямих інвестицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.