Додон мріє, що зупинка фіндопомоги ЄС відправить владу Молдови "на смітник історії"

Четвер, 5 липня 2018, 12:13

Президент Молдови Ігор Додон впевнений, що Європарламент 5 липня ухвалить рішення про призупинення програми макрофінансової допомоги Молдові.                                                      

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що це допоможе відправити нинішню владу "на політичний смітник історії".

Додон написав, що Євросоюз, "в черговий раз показує своє ставлення" до Молдови своїм прийняттям рішення про надання або припинення виділення макрофінансової допомоги.

"Впевнений, що сьогодні ЄС ухвалить рішення про зупинку фінансування і це прискорить відхід цієї влади на політичний смітник історії", - заявив Додон.

Президент Молдови переконаний, що після парламентських виборів за кілька місяців країна буде вести "зважену зовнішню політику, налагодимо повноцінне стратегічне партнерство з Росією і взаємовигідні відносини з Заходом, включаючи США і ЄС, виходячи з наших національних інтересів".

На засіданні 5 липня Європарламент обговорюватиме політичну кризу в Молдові, спричинену скасуванням результатів виборів мера Кишинева.

Як раніше повідомляла "ЄвроПравда", ЄС відклав виплату 100 млн євро допомоги Молдові через скасовані вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?