ЗМІ: найбільший спонсор Brexit зустрічався з послом РФ 11 разів

Неділя, 8 липня 2018, 11:45

Бізнесмен Аррон Бенкс, який був найбільшим донором кампанії за вихід Британії з ЄС, зустрічався з послом Росії Алєксандром Яковенком не менше 11 разів. 

Про це пише The Guardian.

Зустрічі відбулися перед референдумом щодо Brexit та протягом двох місяців після нього, йдеться у матеріалі. Зазначається, що посольство РФ пропонувало ще чотири зустрічі, але невідомо, чи були вони відбулися.

За даними ЗМІ, правоохоронці отримали інформацію з витоків електронних листів Бенкса, в яких йшлося про його раніше невідомі зустрічі з послом РФ в Лондоні Алєксандром Яковенком.

Листи говорять про те, що Бенксу під час кампанії за Brexit нібито запропонували три угоди, пов'язані з російським бізнесом.

В останні роки Бенкс запевняв, що зустріч з послом була лише одна, "під час ланчу з випивкою", однак згодом визнав чотири зустрічі. Бенкс ніяк не прокоментував дані про 11 зустрічей.

Раніше Бенкс також визнав, що передав послу РФ у Лондоні телефонний номер команди Дональда Трампа після його перемоги на виборах у США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.