Польські служби арештували секретаря Спілки поляків у Литві

П'ятниця, 10 серпня 2018, 11:05

Польські служби заарештували секретаря Спілки поляків у Литві, найбільшої польської організації у країні, через порушення при розрахунку грошової допомоги.

Про це пише Rzeczpospolita.

Як повідомила прокуратура, голові та секретареві цієї організацїі вирішено висунути звинувачення. Вони стосуються підробки документів та розтрати коштів. Голову арештувати не вдалося, оскільки він не перебуває в Польщі. 

Польська влада заявляє про необхідність радикальних змін в організаціях польської меншини в Литві. Дехто вважає, що треба, нарешті, затримати польських лідерів у Литві, тому що вони не тільки вони фліртують з росіянами, але й порушують польське законодавство.

"Протягом багатьох років польська влада з надзвичайною повагою ставилася до очільників найбільших організацій поляків у Литві. Іноді важливі політики відвідували їх, ігноруючи литовських політиків", - зазначається у статті.

Проте частина владної команди бачить у справі суб'єктивні підстави.

"Це лицемірство! Досі нікому не заважало, як кошти доходять до поляків на сході, і більшість з них було поділено так само", – говорить один з важливих політиків керівної PiS.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: