Вибух складу зброї у сирійському Ідлібі: кількість загиблих досягла 70 осіб

відео, оновлено
Понеділок, 13 серпня 2018, 12:27

Щонайменше 69 осіб, серед яких 17 дітей, були вбиті в результаті вибуху, який призвів до руйнування будівлі в Сирії в утримуваній здебільшого повстанцями північно-західній провінції Ідліб.

Про це повідомляє Reuters

Згідно з повідомленням, у будівлі в місті Сармада зберігалися боєприпаси, що належали торговцю зброєю. Десятки людей досі не знайдені, говорять спостерігачі і кореспонденти. Кількість убитих може бути більшою.

Ідліб є останнім великим районом, утримуваним повстанцями, і, як очікується, стане наступною ціллю сирійських збройних сил.

В останні місяці сирійський уряд за підтримки Росії та Ірану домігся значних успіхів у наступі на ряд повстанських і джихадистських угруповань по всій Сирії.

Росія, Іран і Туреччина на засіданні сирійської гуманітарної групи пообіцяли зробити все можливе, щоб уникнути битви, яка загрожувала б мільйонам цивільних осіб в утримуваному повстанцями Ідлібі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.