Британія: Путін нарощує потужне військо вздовж узбережжя Арктики

Середа, 15 серпня 2018, 13:54

Великій Британії слід посилити військову присутність в Арктиці, щоб протистояти російській агресії, адже президент Росії Владімір Путін нарощує потужне військо уздовж арктичного узбережжя.

Про це йдеться у доповіді під назвою "Тонкий лід" комітету з оборони в палаті громад британського парламенту, пише Mirror.

"Танення арктичного льодового покриву, через глобальне потепління, розкрило такі природні ресурси, як нафта і мінерали. Танення льодовиків допомогло зробити арктичний регіон більш доступним для суден", - йдеться у матеріалі.

Фінансування Королівської морської піхоти, навченої арктичної війні, неодноразово скорочувалося Консервативною партією, зазначається у матеріалі.

Росія проводить "стратегічні бомбардувальні польоти над північним повітряним простором та встановила ракети дальнього радіусу дії і системи ППО", йдеться у доповіді.

У доповіді також наголошується про "помітне зростання військово-морської активності".

"Це виходить за рамки оборонної позиції і має бути предметом стурбованості, враховуючи агресивну поведінку Росії", - зазначили у парламенті Британії.

Підкомітет відзначає збільшення військової активності в Арктиці і на Крайній Півночі.... на чолі з Росією".

Він сказав, що це включає в себе "пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя Росії"і "добре озброєні, арктичні навчені сухопутні війська".

В оборонному комітеті попередили, що Велика Британія відстає в гонці з Росією, яка створила "пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя" і розгорнула "добре озброєні, арктично навчені сухопутні війська".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.