Британія: Путін нарощує потужне військо вздовж узбережжя Арктики

Середа, 15 серпня 2018, 13:54

Великій Британії слід посилити військову присутність в Арктиці, щоб протистояти російській агресії, адже президент Росії Владімір Путін нарощує потужне військо уздовж арктичного узбережжя.

Про це йдеться у доповіді під назвою "Тонкий лід" комітету з оборони в палаті громад британського парламенту, пише Mirror.

"Танення арктичного льодового покриву, через глобальне потепління, розкрило такі природні ресурси, як нафта і мінерали. Танення льодовиків допомогло зробити арктичний регіон більш доступним для суден", - йдеться у матеріалі.

Фінансування Королівської морської піхоти, навченої арктичної війні, неодноразово скорочувалося Консервативною партією, зазначається у матеріалі.

Росія проводить "стратегічні бомбардувальні польоти над північним повітряним простором та встановила ракети дальнього радіусу дії і системи ППО", йдеться у доповіді.

У доповіді також наголошується про "помітне зростання військово-морської активності".

"Це виходить за рамки оборонної позиції і має бути предметом стурбованості, враховуючи агресивну поведінку Росії", - зазначили у парламенті Британії.

Підкомітет відзначає збільшення військової активності в Арктиці і на Крайній Півночі.... на чолі з Росією".

Він сказав, що це включає в себе "пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя Росії"і "добре озброєні, арктичні навчені сухопутні війська".

В оборонному комітеті попередили, що Велика Британія відстає в гонці з Росією, яка створила "пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя" і розгорнула "добре озброєні, арктично навчені сухопутні війська".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua