НАТО може назвати нову штаб-квартиру на честь Маккейна

Четвер, 30 серпня 2018, 13:59

НАТО розглядає можливість назвати нову штаб-квартиру на честь покійного сенатора США Джона Маккейна.

Про це повідомив телеканал CNN.

Відповідний запит до НАТО після смерті сенатора надіслав член Консервативної партії в парламенті Великої Британії Том Тагендхет, який очолює комітет британського парламенту із закордонних справ.

Прес-секретар Альянсу Оана Лунгеску заявила, що НАТО отримало запит і уважно його розгляне.

Маккейн довгий час вважався провідним голосом у популяризації Північноатлантичного альянсу, виступаючи за розширення НАТО та членства у союзі інших країнах Європи.

Тагендхет у своєму зверненні наголосив, що "не може бути більш відповідної данини його кар'єрі та цінностям, які сенатор Маккейн підтримував, та не може бути кращого послання для НАТО в цей час глобальної напруги, ніж назвати нову штаб-квартиру організації на честь американського державного діяча".

Крім того, із закликом назвати нову штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі на честь Маккейна в листі до газети The Times звернулися три колишні генеральні секретарі НАТО Андерс фоґ Расмуссен, лорд Джордж Робертсон та Хав’єр Солана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.