Військові Литви, Латвії та України спостерігатимуть за командно-штабними навчаннями в Білорусі

Понеділок, 10 вересня 2018, 09:59

Литовські, латвійські та українські військові на запрошення білоруської сторони будуть спостерігати за ходом командно-штабного навчання Збройних сил країни.

Про це повідомляє Міноборони Білорусі.

"10 і 11 вересня у спостереженні за командно-штабним навчанням Збройних сил, що проводиться на території Республіки Білорусь, візьмуть участь військові спостерігачі з Латвійської Республіки, Литовської Республіки та України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Міноборони Білорусі, за своїми параметрами відповідно до положень Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки такі навчання не підлягають спостереженню.

"Разом з тим, базуючись на принципах транспарентності щодо проведеної військової діяльності і взаємності, Республіка Білорусь на добровільній основі запросила представників від трьох сусідніх держав для спостереження за ходом зазначених військових дій", - поінформували в міністерстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?