Лідери ЄС майже одностайно підтримують другий референдум щодо Brexit - прем'єр Мальти

Четвер, 20 вересня 2018, 12:22

Серед лідерів країн Європейського союзу є "майже одностайна" підтримка проведення у Великій Британії ще одного референдуму щодо Brexit.

Про це заявив прем'єр-міністр Мальти Джозеф Мускат, повідомляє AFP.

"Ми хотіли б, щоб сталося майже неможливе і у Великій Британії відбувся би ще один референдум", - сказав Мускат.

"Я думаю, що більшість з нас вітали б ситуацію, коли британці могли б поглянути на речі, побачити, що було досягнуто, побачити варіанти, а потім вирішити раз і назавжди", - додав він.

Позицію Муската підтримав прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш, який сказав, що підтримав би рішення Британії про проведення ще одного всенародного голосування.

Бабіш додав, що в червні 2016 року було "шокований" рішенням британців вийти з ЄС.

"Я дуже незадоволений тим, що (Велика Британія) виходить, тому було б краще, можливо, провести ще один референдум, і, можливо, люди тим часом можуть змінити свою думку. Тому що тоді ми вирішимо проблему досить швидко", - сказав він.

У самій Британії також проводять кампанію за проведення повторного референдуму, але уряд Терези Мей виключив такий варіант.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.