У Європарламенті заявили, що пильно стежать за ситуацією в Азовському морі

Четвер, 20 вересня 2018, 14:21

У Європейському парламенті знають про ситуацію, що склалася в Азовському морі через дії Росії, й пильно стежитимуть за нею.

Про це заявила глава підкомітету з безпеки та оборони Європейського парламенту Анна Фотига, яка разом з делегацією ЄП відвідала Київ і Східну Україну 16-20 вересня, повідомляє сайт парламенту.

"Ми приділяємо і будемо надалі приділяти особливу увагу ситуації в області безпеки в Азовському морі, де Росія почала перешкоджати руху та торгівлі своїми багаторазовими перевірками комерційних суден, в тому числі суден держав-членів ЄС", - зазначила євродепутат.

Фотига наголосила, що у рамках візиту євродепутати підтвердили тверде засудження російської агресії і рішучу підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також політику невизнання незаконної анексії Кримського півострова.

"Я хотіла би підкреслити, що мирне врегулювання конфлікту у Східній Україні вимагає повного виконання мінських угод і, отже, поваги суверенітету і територіальної цілісності України", - відзначила парламентарка.

Члени делегації відзначили, що відвідали регіон, аби зібрати цінну інформацію про безпекову ситуацію у Східній Україні та виявити солідарність і турботу постраждалим від конфлікту людям.

До складу делегації з чотирьох членів, очолюваної Анною Фотигою, також увійшли Майкл Галер, Яромир Штетина і Арне Ліц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".