НАТО: ми продовжуємо підготовку Грузії до вступу

П'ятниця, 21 вересня 2018, 17:48

Заступниця генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Роуз Гетемюллер заявила, що у НАТО продовжують підготовку Грузії до вступу у блок.

Із такою заявою вона виступила в п'ятницю на брифінгу в МЗС Грузії, повідомляє "Грузия Online".

За її словами, Альянс залишається прихильним заяві Бухарестського саміту в 2008 році про те, що Грузія стане членом НАТО.

"Ми продовжуємо підготовку Грузії до вступу в НАТО і ми відзначаємо, що у Грузії є істотний прогрес у здійсненні реформ, економічний розвиток, створення більш ефективних інститутів безпеки і оборони", - сказала Гетемюллер.

Вона також відзначила великий внесок Грузії в зміцненні глобальної безпеки. За її словами, НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

"Ми закликаємо Росію вивести свої війська з Абхазії і так званої Південної Осетії. Ми також стурбовані військовою активністю Росії в регіоні Чорного моря", - сказала Гетемюллер.

Гетемюллер повідомила, що 3 жовтня відбудеться засідання комісії НАТО-Грузія на рівні міністрів оборони, "що підкреслює значимість відносин Альянсу з Грузією".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?