В МЗС РФ вимагають від ПАРЄ повністю скасувати можливість накладати санкції

Четвер, 27 вересня 2018, 12:51

В МЗС РФ назвали проект поправок до статуту ПАРЄ про можливість позбавлення повноважень національних делегацій в організації недостатнім і таким, що має косметичний характер.

Про це заявив директор департаменту загальноєвропейського співробітництва МЗС РФ Андрєй Келін, передає РИА "Новости".

"Ми вважаємо, що ці положення, що стосуються можливості оскарження повноважень парламентської делегації, повинні бути повністю виключені зі статуту Ради Європи", — сказав Келін.

"Поправки, які були зроблені, мають косметичний характер, вони недостатні, можна назвати їх напівзаходами, чвертьзаходами, але їх зовсім недостатньо для того, щоб надійно гарантувати нормальну роботу ПАРЄ і нормальну роботу всіх парламентарів у цих органах", — підкреслив російський дипломат.

20 вересня регламентний комітет ПАРЄ обговорював зміну правил накладання санкцій на Росію.

У ПАРЄ наполягають, що не знімуть з РФ санкції без виконаних зобов’язань.

ПАРЄ голосуватиме щодо змін до регламенту, які можуть ускладнити накладення санкцій на РФ, на засіданні 9 жовтня.

У 2014 і 2015 роках ПАРЄ обмежила у правах російську делегацію через агресію в Україні та незаконну анексію Криму. У 2016 році Росія перестала брати участь в роботі асамблеї. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи тривала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.