Програму візиту Ердогана в Німеччині змінили з міркувань безпеки

Субота, 29 вересня 2018, 15:35

Графік візиту до Німеччини президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана в суботу змінили через проблеми безпеки і політичні розбіжності.

Про це повідомляє DPA.

Після сніданку з канцлером Ангелою Меркель Ердоган вирушив в Кельн, де він планує відкрити нову центральну мечеть міста.

Новий релігійний центр очолює DITIB, турецько-німецька ісламська асоціація, що представляє близько 900 турецьких ісламських груп в Німеччині. DITIB проводить громадську роботу і пропонує навчання імамів і отримує кошти з Анкари.

У п'ятницю влада Кельна скасували запланований великий відкритий захід в мечеті з міркувань безпеки.

У заяві міської влади йдеться про те, що церемонія відкриття відбудеться, але в ній зможуть взяти участь лише запрошені гості, а навколо самої мечеті створять безпечну зону.

Поряд з мечеттю був встановлений великий периметр безпеки, і місцева поліція заявила, що в суботу вранці ніяких хвилювань не спостерігалося. По всьому місту були розгорнуті кілька тисяч поліцейських.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?