Арештований у Польщі шпигун РФ збирав дані щодо "Північного потоку-2"

П'ятниця, 7 вересня 2018, 12:22

Екс-співробітник Міністерства економіки Польщі, арештований за звинуваченням у співпраці з військовою розвідкою Росії, передавав російським спецслужбам інформацію про плани польського уряду щодо газопроводу "Північний потік-2" та про важливі для Польщі інвестиційні проекти. 

Про це пише WNP.

У рамках шпигунської діяльності обвинувачений передавав інформацію, якою володів завдяки своїй роботі в одному з департаментів Міністерства економіки. Після організаційних змін працював у Міністерстві енергії.

Як повідомив речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин на основі матеріалів Агентства внутрішньої безпеки, Марек В. у межах своїх чиновницьких обов’язків працював над стратегічними для польської енергетичної інфраструктури проектами та здобуттям фінансування ЄС на потреби диверсифікації постачання газу з Росії.

За повідомленнями ЗМІ, затриманий підтримував контакт з двома офіцерами російської розвідки, що працювали під прикритттям посольства у Варшаві. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.