Німецький міністр різко засудила плани ультраправих "доносити" на вчителів

Четвер, 11 жовтня 2018, 14:50

Міністр юстиції Німеччини Катаріна Барлі рішуче засудила спробу ультраправої партії AfD створити інтернет-платформи, на яких школярі і батьки зможуть засуджувати вчителів, які виступають проти партії або виражають особисту політичну думку.

Про це пише AP.

"Організовані доноси є інструментом диктатури", - сказала вона.

"Альтернатива для Німеччини", або AfD, вже запустила один такий портал у північному місті Гамбург і планує створити подібні в інших декількох німецьких землях.

"Партія, яка використовує таке для викриття незгодних вчителів, багато що пояснює про власне розуміння демократії", - сказала Барлі.

Німецька асоціація вчителів також розкритикувала дії AfD, назвавши їх спробою залякування.

У AfD заявляють, що головною метою ініціативи є "поширення інформації про закон про нейтралітет", а також збір доказів, що вчителі у школі надмірно "згущують фарби" довкола партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".