Спікер парламенту Швеції попросив лідера правоцентристів сформувати уряд

Вівторок, 2 жовтня 2018, 16:49

Спікер шведського парламенту Андреас Норлен заявив, що надав лідеру правоцентристського "Альянсу" Ульфу Крістерссону мандат на формування уряду.

Про це повідомляє Sveriges Radio.

"Йдеться про те, щоб вивчити можливість сформувати уряд, який задовольнить членів Ріксдагу (парламенту. – Ред.)" - сказав Норлен.

Раніше Крістерссон заявив, що хотів би сформувати уряд "Альянсу", який досі перебував в опозиції, і він зробить все для досягнення цієї мети.

9 вересня у Швеції відбулися вибори, в результаті яких соціал-демократи отримали 144 місця в парламенті, а їхні опоненти правоцентристи – 143. Антиміграційна партія "Шведські демократи" отримала 62 місця.

Як повідомлялося, 25 вересня парламент Швеції оголосив вотум недовіри і відправив у відставку прем'єр-міністра і лідера Соціал-демократичної партії Стефана Льовена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...