Шведську студентку, яка затримала літак з афганцем, можуть покарати

Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:18

21-річну шведську студентку Елін Ерссон, яка відмовилась сідати у пасажирський літак на знак протесту проти депортації афганця, судитимуть.

Про це повідомляє шведське видання Aftonbladet.

У липні Ерссон самостійно завадила депортації шукача притулку з Афганістану, відмовившись сідати у літак. Дівчина знімала свій протест на відео – запис у мережі переглянули понад 13 мільйонів разів.

Ерссон стверджувала, якщо чоловіка повернуть у Афганістан, то, швидше за все, через складну ситуацію з безпекою він там загине. У підсумку все закінчилося тим, що афганець, троє правоохоронців, що його супроводжували, і сама студентка покинули борт літака.

У п’ятницю шведська прокуратура повідомила, що дівчині висунуть обвинувачення у порушенні авіаційного законодавства, зокрема, через відмову підпорядковуватися наказам пілота і екіпажу літака.

Суд у справі відбудеться у Гетеборзькому окружному суді. Дата слідства ще не призначена. Пасажирам, які не підпорядковуються командам пілота, загрожує до півроку в’язниці і штраф.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.