Росії слід "забиратися" з Криму та сходу України - радник Трампа

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 17:15

Американський радник з питань національної безпеки Джон Болтон заявив у п'ятницю, що було б корисно, якби Росія забралася з Криму та сходу України, перестала втручатись у вибори в США і була менш нав'язливою на Близькому Сході.

Про це пише Reuters.

"Було б корисно, якби вони (росіяни) перестали втручатися в наші вибори, забралися з Криму та Донбасу в Україні, припинили використання нелегальної хімічної зброї для здійснення спроб вбивства росіян у екзилі на Заході, і якби вони були менш нав'язливими на Близькому Сході", - сказав Болтон.

Болтон, який провів переговори в Москві на початку цього тижня, заявив, що Вашингтон нині вирішує, чи буде він вводити додаткові санкції проти Росії щодо отруєння колишнього російського шпигуна Сергєя Скрипаля та його дочки у Великій Британії.

На запитання про те, чи США можуть накласти санкції на власників російського суверенного боргу, Болтон сказав, що не знає про "будь-які санкції щодо державного боргу", однак пояснив, що обмеження можуть зачепити держборг непрямо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.