Суд ООН наказав США зняти деякі санкції з Ірану

Середа, 3 жовтня 2018, 12:21

Міжнародний суд ООН в Гаазі наказав США зняти з Ірану санкції, які впливають на імпорт гуманітарних товарів та продуктів і послуг, пов'язаних з безпекою цивільної авіації.

Відповідне рішення суд виніс у середу, 3 жовтня, повідомляє Associated Press.

Президент США Дональд Трамп відновив жорсткі санкції проти Ірану у травні після виходу з ядерної угоди з Тегераном та іншими світовими державами. Іран оскаржив санкції у Міжнародному суді ООН.

У своєму попередньому рішенні у справі суд постановив, що Вашингтон повинен "усунути будь-які перешкоди, пов'язані з повторним введенням санкцій на експорт в Іран медикаментів та медичних виробів, продуктів харчування та сільськогосподарських товарів, а також запасних частин та обладнання, необхідних для забезпечення безпеки цивільної авіації".

Очікується, що США оскаржать юрисдикцію суду на майбутньому слуханні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.