У новому парламенті Латвії буде рекордна кількість жінок-депутатів

Понеділок, 8 жовтня 2018, 09:18

У складі 13-го Сейму Латвії працюватиме рекордна кількість депутатів-жінок.

Такі дані Центральної виборчої комісії, пише Delfi.

У новому складі Сейму буде працювати 31 жінка і 69 чоловіків. Після відновлення незалежності країни найбільше число жінок депутатів було в 11-му Сеймі (21 жінка), а найнижче - в шостому (вісім жінок).

Середній вік депутата 13-го Сейму - 47,3 роки, наймолодшому кандидату - 27 років, найстаршому - 77 років.

96% майбутніх депутатів мають вищу освіту, 4% - середню. 52% вказали, що перебувають у шлюбі, 5% - не в шлюбі, 2% - розведені.

72% депутатів 13-го Сейму - латиші, 6% - росіяни, один депутат - карел, а 21% кандидатів не вказав свою національність. До складу 13-го Сейму обрано одного громадянина США і одного громадянина Канади.

Нагадаємо, проросійська соціал-демократична партія "Злагода" (Saskaņa) перемогла на парламентських виборах у Латвії, отримавши майже 20% голосів.

Детальніше про результати виборів читайте у статті: "Ніхто не любить переможця: як провалився російський реванш на виборах у Латвії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.