МЗС РФ: Придністров'я занепокоєне спільними КПП України і Молдови

Вівторок, 9 жовтня 2018, 11:10

Влада Придністров'я незадоволена організацією молдовсько-українського прикордонно-митного контролю на кордоні регіону з Україною.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, пише "Известия".

За його словами, останнім часом помітні позитивні зрушення у відносинах між Тирасполем і Кишиневом, однак до політичного врегулювання "ще далеко".

"При цьому слід уникати появи нових подразників у відносинах між Кишиневом і Тирасполем. Так, в Придністров'ї занепокоєні перспективою організації молдавсько-українського прикордонно-митного контролю на кордоні регіону з Україною. За оцінками Тирасполя, економічний збиток регіону може скласти десятки мільйонів доларів щорічно", - запевняє заступник міністра.

Як відомо, Україна та Молдова вже відкрили перший молдовсько-український митний пункт пропуску на придністровській ділянці кордону ("Кучурган-Первомайськ").

Докладніше читайте в інтерв'ю: "Прем’єр Молдови: Заявку на членство в ЄС нам з Україною варто подати разом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.