Путін: зустрічатися в "нормандському форматі" до виборів в Україні беззмістовно

Четвер, 15 листопада 2018, 11:50

Президент РФ Владімір Путін вважає, що проводити зустрічі у "нормандському форматі" за участі України, Німеччини, Франції та Росії до проведення виборів в Україні "беззмістовно".

Про це Путін заявив у четвер на прес-конференції в Сінгапурі.

"Зустрічатися в "нормандському форматі" зараз у ході передвиборчої кампанії, яка відбувається в Україні, більш чи менш беззмістовно. І взагалі – досі українська влада не виявила бажання виконувати Мінські домовленості", - заявив президент РФ.

Путін звинуватив українську владу у тому, що вона "нічого не робить для імплементації цих домовленостей". "Навіть закон про особливий статус Донбасу, який був прийнятий парламентом України, досі не набув чинності, - сказав він.

Путін вважає, поки в Україні керуватиме чинна влада, розраховувати на мирне вирішення питань на Донбасі навряд чи можна.

Нагадаємо, Україна, Франція та Німеччина засудили проведення виборів на окупованому Донбасі 11 листопада. Євросоюз заявив, що не визнаватиме нелегітимні вибори на цих територіях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.