Фінляндія відмовила у візі лідерові російської "Молодої Карелії"

П'ятниця, 2 листопада 2018, 12:37

Член Експертного механізму ООН з прав корінних народів світу росіянин Алексєй Цикарьов не отримав дозволу приїхати до Фінляндії. Консульський відділ Фінляндії в Петрозаводську наклав дворічну заборону на подачу ним візової заявки.

Про це пише YLE.

"Щодо причини відмови заявили, що одна або декілька країн Шенгенської зони вважають мене загрозою для внутрішньої і зовнішньої безпеки, або для контактів між країнами", - повідомив Цикарьов.

Цикарьов у Російській Академії Наук працює над питаннями карельської мови, літератури та історії. Він також є керівником громадської організації "Молода Карелія".

 

Цикарьов уточнив, що йому відмовили у візі на підставі 19-го параграфа другої статті, яка стосується загрози національній охороні здоров'я - йдеться нібито про інфекційні захворювання, які можуть викликати епідемію.

За словами Цикарьова, у нього немає ніяких інфекційних захворювань.

"Алергія є, але не думаю, що вона заразна", - сказав він.

Фінська влада не коментує відмову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.