Данія визнала Грузію безпечною країною

Четвер, 22 листопада 2018, 09:55

Данія внесла Грузію в список країн безпечної категорії, відтак клопотання грузин про притулок будуть розглянуті в найкоротші терміни та не задовольнятимуться.

Як повідомили в Міністерстві закордонних справ Грузії, це рішення було прийнято данською імміграційною службою, Національною поліцією Данії та Радою у справах біженців, повідомляє "Грузия Online"

"Ухвалене Данією рішення ще раз підкреслює позитивну обстановку в Грузії з точки зору захисту прав людини і безпеки, її політичну стабільність і економічний розвиток, що визнано нашими партнерами", - заявили у міністерстві.

В результаті ухваленого рішення Данія буде розглядати клопотання грузинських громадян про притулок в найкоротші терміни і не буде їх задовольняти, йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства.

У Євросоюзі занепокоєні тим, що грузинські злочинні угруповання використовують візову лібералізацію, щоб вести діяльність в деяких країнах-членах ЄС.

За даними ЗМІ, Європейська комісія в середу висловила занепокоєння Грузії щодо виконання умов візової лібералізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.