Парламент Ірландії майже одноголосно підтримав угоду про Brexit

Четвер, 22 листопада 2018, 10:16

Парламент Ірландії переважною більшістю голосів підтримав проект угоди між Лондоном і Брюсселем про вихід Великої Британії з ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

Угоду підтримали всі основні партії, проти висловилися менше 10 депутатів у 158-містному парламенті.

Голосування не було юридично необхідним, але ірландський прем'єр-міністр Лео Варадкар заявив, що хотів показати, що політики усіх партій підтримують його позицію щодо угоди.

Проект угоди про вихід Британії має бути схвалений лідерами ЄС у неділю разом з політичною декларацією про майбутню торгівлю, після чого документ також має затвердити британський парламент.

"Підтримка парламентом проекту угоди, безумовно, надішле сильний сигнал перед засіданням Європейської ради в неділю, що Ірландія повністю підтримує цю угоду", - сказав міністр закордонних справ Ірландії Саймон Ковні.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей має намір у неділю підписати угоду з країнами ЄС щодо виходу з блоку, але низка питань досі залишаються невирішеними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.