Фінляндія закликала Росію звільнити захоплені українські кораблі

Понеділок, 26 листопада 2018, 12:12

Фінляндія закликала Росію звільнити захоплені в Керченській протоці українські кораблі.

Про це йдеться в повідомленні фінського МЗС в Twitter.

"Глибоко стурбовані зростанням напруженості в Азовському морі і Керченській протоці. Необхідно уникати ескалації ситуації", - йдеться у повідомленні.

"Важливо відновити вільну навігацію в Керченській протоці, звільнити захоплені судна і їх екіпажі і поважати суверенітет і територіальну цілісність України", - підкреслили в МЗС.

Нагадаємо, Україна закликала Європейський Союз і держави-члени відреагувати на використання сили Росією в Керченській протоці новою хвилею санкцій.

У неділю ввечері ЄС у своїй заяві закликав Росію відновити свободу руху в Керченській протоці і не загострювати ситуацію в Азовському морі.

Брюссель також закликав всі сторони діяти стримано в Азовському морі, хоча в даній ситуації Україна не вчинила жодних провокативних або незаконних дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.