КМЄС і поліція Кропивницького домовилися про систему оцінки ефективності

Середа, 28 листопада 2018, 11:51

Консультативна місія ЄС (КМЄС) і поліція Кропивницького домовилися про впровадження системи оцінки організаційної ефективності.

Про це "Європейській правді" повідомила прес-служба місії.

Експерти КМЄС цього тижня відвідали Кропивницький для того, щоб завершити планування регіонального експерименту з реформування поліції, який передбачає структурні зміни в роботі правоохоронців області протягом наступних шести місяців (з 20 листопада до 31 травня).

Представники КМЄС разом із поліцією Кропивницького цього тижня доопрацьовували робочий план експерименту, який 10 грудня буде передано голові Національної поліції Сергію Князєву. Наприкінці травня очільник Нацполіції прозвітує перед міністром про перебіг експерименту. КМЄС сподівається, що  позитивна оцінка цієї концепції надасть можливість впровадити цю модель і в інших регіонах країни.

"Ми запускаємо цей пілотний проект разом із Нацполіцією для того, щоб допомогти правоохоронцям підвищити довіру громадян до поліції. Сьогодні ми домовилися з поліцією Кропивницького про впровадження системи оцінки ефективності, з урахуванням основних потреб на місцях. Вона базуватиметься на критеріях, якими керуються в країнах ЄС. Це – перший крок у нашій спільній інтенсивній роботі", - сказав керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер.

Протягом півроку експерти КМЄС надаватимуть практичну допомогу в різних напрямках реформування поліції регіону: ефективність системи управління, система оцінки організаційної ефективності, оптимізація структур та процесів прийняття рішень. КМЄС також буде ініціювати тренінги, надавати обладнання та сприяти координації між поліцією та громадянським суспільством в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: