У Солсбері знову відкриється ресторан, де обідали Скрипалі в день отруєння

Понеділок, 5 листопада 2018, 14:16

У Солсбері після повного відновлення знову відкривається ресторан Zizzi, у якому в день отруєння нервовим агентом "Новічок" обідали екс-шпигун Сергей Скрипаль і його донька Юлія.

Про це повідомляє The Telegraph.

Ресторан Zizzi у Солсбері був закритий з березня після того як там були виявлені сліди нервового агента, яким отруїли Скрипалів.

Департамент екології, продовольства та сільського господарства визнав ресторан безпечним після того, як спеціальні військові команди провели у ньому масштабну та ретельну очистку.

Зображення ресторану в оточенні поліції стало своєрідним символом атаки, і, незважаючи на негативну рекламу, керівництво Zizzi заявило, що не збирається виїжджати з приміщення.

Директор ресторану Філ Бойд розповів, що співробітникам протягом дев’яти місяців, які ресторан стояв закритий, виплачувалася зарплата.

Він запевнив, що відвідувачам нічого боятися за свою безпеку під час обідів у ресторані.

"Ми на 100% безпечні" - сказав він.

Як зазначається, зароблені у перший після відкриття день гроші ресторан спрямує на благодійність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.