Європа марнує 30% їжі і це скандал - голова харчового агентства ЄС

Понеділок, 5 листопада 2018, 15:44

Європа марнує 30 відсотків їжі, і така ситуація - це етичний скандал.

Про це заявив в інтерв'ю El Pais виконавчий директор Європейського агентства з безпеки харчових продуктів (EFSA) Бернхард Урл.

За його словами, людям слід суттєво знизити рівень вживання м'яса.

"Найближчим часом ми повинні будемо годувати 10 мільярдів людей, і для цього потрібно щонайменше три речі: перше - допомогти країнам, що розвиваються. Багато сільськогосподарської продукції втрачається через брак інфраструктури, логістики та знань. По-друге, Європа марнує 30% їжі, це етичний скандал. По-третє, ми повинні змінити нашу манеру харчування. Не можна продовжувати споживати стільки тваринного протеїну", - сказав він.

Виробництво тваринної продукції потребує занадто багато енергії, землі та води, і воно створює надто багато викидів, зазначив Урл.

"Моя порада: їсти менше тварин і більше рослин. Це було б здорово для людей, для планети та для 800 мільйонів людей, які щовечора лягають спати голодними, тому що їм нема чого їсти", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?