Польська опозиція має змінити лідера – опитування

Середа, 2 січня 2019, 12:22

Лише 10% поляків воліли би бачити лідер польської опозиції Гжегожа Схетину на чолі уряду.

Як повідомляє Onet.pl, про це свідчить опитування IBRiS.

Результати опитування стали катастрофічними для Схетини – у рейтингу потенційних глав уряду від опозиції лідер "Громадянської платформи" зайняв лише четверте місце.

На першому – із підтримкою 26% - лідер опозиційної Польскої селянської партії (PSL) Владислав Косіняка-Камиша. Ще по 16% респондентів бачать на чолі майбутнього уряду мера Слупську Роберта Бедроня або лідера ультраправої партії Kukiz’15 Павла Кукіза.

Натомість 25% респондентів не мають власної думки з цього приводу.

Зазначається, що висока підтримка лідера PSL, пов’язана із конструктивними діями партії в об’єднаній опозиції – вони закликають партії припинити чвари та діяти спільно.

Нагадаємо, PSL наразі входить у об’єднану опозицію (разом із "Громадянською платформою", "Новочесна", SLD, Razem i Teraz), яка спільно виставляла кандидатів під час минулорічних місцевих виборів.

Проведені місяць тому опитування показали, що у разі виступу на виборах єдиним фронтом польська опозиція здатна перемогти правлячу консервативну партію "Право і справедливість". Зокрема, за партію влади можуть віддати голоси 38% виборців, тоді як за опозиційні партії – біля 50%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: