Бельгія: десятки тисяч дітей пропустили школу задля демонстрацій на захист клімату

фото, відео
Четвер, 31 січня 2019, 14:55

Четвертий тиждень поспіль тисячі дітей пропустили школу в Бельгії, щоб приєднатися до протесту, вимагаючи жорсткіших дій проти зміни клімату.

Про це пише RTBF.

У Брюсселі близько 12,5 тисяч молодих осіб влаштували акцію протесту біля будинку міністра навколишнього середовища Бельгії. За даними поліції, майже 15 тисяч молодих людей протестували у Льєжі. Організатори сподівалися на 5 тисяч.

Протестам надав новий імпульс відкритий лист від 3450 бельгійських вчених, які кажуть, що "активісти абсолютно праві". У своєму відкритому листі бельгійські вчені сказали, що хочуть надати факти, звинувачуючи опонентів у зриві дискусії. Вчені сказали, що технологія скорочення викидів двоокису вуглецю вже існує, але справа в політичній мужності для вжиття необхідних структурних заходів.

Марші молоді також проходили в Німеччині та Швейцарії, пише BBC.

Бельгійські учні початкових та середніх шкіл проходили через центр Брюсселя, а до них приєднувалися групи бабусь і дідусів.

Школи не знають, що робити з рухом. Деякі жорстко карають, інші приходять до висновку, що покарання нічого не дають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.