Нідерланди звинуватили Іран у щонайменше двох політичних убивствах

Вівторок, 8 січня 2019, 15:30

Нідерланди заявили у вівторок, що Іран був причетний до щонайменше двох політичних вбивств, які призвели до запровадження нових санкцій Європейського Союзу проти Тегерана.

Про це повідомляє Reuters.

Голова МЗС Нідерландів Стеф Блок у листі до парламенту заявив, що розвідка Нідерландів має "міцні свідчення про те, що Іран був залучений до вбивств двох голландських громадян іранського походження, в Алмере в 2015 році і в Гаазі в 2017 році".

У вівторок, 8 січня, голова МЗС Данії повідомив, що Європейський Союз погодився запровадити санкції проти іранської розвідки у зв’язку з її планами здійснити убивства на території ЄС.

Наприкінці жовтня минулого року данська розвідка заявила, що Іранська розвідувальна служба планувала здійснити політичне вбивство в Данії.

За інформацією Reuters, у вівторок ЄС погодився внести підрозділ іранської розвідки та двох його співробітників до списку терористів.

Іран спростував будь-яку причетність до планування чи здійснення вбивств, заявивши, що ці звинувачення мають на меті погіршити відносини між ЄС і Іраном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.