Ребекка Гармс назвала рішення ЄС щодо "Північного потоку-2" важливим кроком

Середа, 13 лютого 2019, 16:39

Депутатка Європейського парламенту Ребекка Гармс вважає рішення трьох головних інституцій ЄС щодо регуляції "Північного потоку-2" важливим кроком на шляху до загальноєвропейської енергетичної політики щодо газу.

Про це йдеться у заяві євродепутатки, яку отримала "Європейська правда".

"У майбутньому "Газпром" також повинен буде дотримуватися європейських правил, оскільки газова директива ЄС також буде застосовуватися до трубопроводів, що ведуть з третіх країн до Європейського Союзу", - заявила Ребекка Гармс.

За її словами, видобуток природного газу і експлуатація трубопроводів не повинні зосереджуватися в одних руках, а відповідний розподіл цих двох напрямків діяльності має обмежити владу газових гігантів і підвищити енергетичну безпеку в ЄС.

"Уряд Німеччини має нарешті погодитися з цим і більше не повинен намагатися, щоб "Північний потік-2" не підпорядковувався європейським правилам. Німецький уряд побив багато горшків, щоб проштовхнути цей проект проти волі та безпекових інтересів багатьох країн-членів ЄС", - підкреслила Гармс.

Нагадаємо, у п‘ятницю 8 лютого країни-члени Євросоюзу на рівні послів затвердили позицію Ради Є щодо регулювання роботи газопроводу "Північний потік-2". У вівторок 12 лютого компромісне рішення підтримали Єврокомісія та Європарламент.

Читайте детальніше на сайті "Європравди": "Nord Stream-2 під контролем: чому рішення ЄС не означає поразки України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua