В уряді розповіли про зростання туристичного потоку до України

Середа, 20 лютого 2019, 13:11

За підсумками 2018 року надходження туристичного збору в Україні зросли на 29,2% і склали 90,7 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Сукупні надходження туристичного збору та податкових платежів з туристичної галузі зросли на 20,7% - до 4,2 млрд гривень. Це свідчить про зростання обсягів внутрішніх туристичних потоків та ефективність впровадження реформи децентралізації, а саме: підвищення фіскальної дисципліни на місцях", - йдеться у повідомленні.

Минулого року також відбулись "якісні зрушення" в структурі іноземного туристичного потоку до України, зазначають у відомстві.

"Держприкордонслужба зафіксувала зростання кількості туристів з неприкордонних країн, зокрема Європи: Іспанії - на 68%, Великої Британії - 47,3%, Литви - 23,4%, Італії - 15,4%, Німеччини - 13,3%, Франції - 9,2%, а також Індії - на 57,4%, Китаю - на 38,8%, Японії - на 38,3%, Ізраїлю - на 21,7% та США - на 19%. Прикордонний рух навпаки скоротився", - сказано в повідомленні.

Такі зміни в структурі туристичного потоку стали результатом активізації просування України на міжнародному туристичному ринку, двостороннього співробітництва, візової лібералізації, збільшення пропозицій прямого та бюджетного авіасполучення, кажуть у МЕРТ.

За даними українських мобільних операторів (ПрАТ "Київстар", ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "лайфселл"), за 2018 рік зафіксовано 162,2 млн переміщень Україною абонентів мобільного зв’язку, з них 139,8 млн - українських і 22,3 млн - іноземних. До найбільш популярних для відвідування іноземцями областей належать Закарпатська, Одеська та Харківська (набуває ролі центру ділового туризму) області. Українці найбільше відвідують Київську, Львівську, а також Полтавську, Черкаську та Дніпропетровську області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua