Бельгійський міністр: протести на захист клімату - це змова

Вівторок, 5 лютого 2019, 11:42

Міністру навколишнього середовища Бельгії Жоке Шовліге довелося спростувати свою заяву про отримання підтверджень від спецслужб, що масові демонстрації на захист клімату в Бельгії останніми тижнями є змовою.

Про це пише AP.

Шовліге заявила, що не має такої інформації від державних служб безпеки, проте вона сказала, що не буде відмовлятися від своїх зауважень.

За останні два місяці десятки тисяч демонстрантів протестували по всій країні з вимогою кращого захисту клімату, часто критикуючи політику Шовліге.

Спочатку міністр вітала марші, але вихідними вона сказала: "Багато людей у цих маршах не розуміють, що вони є частиною системи, яка є підставою". Вона додала, що "про це мені сказала державна безпека".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.