В Естонії штаб-квартиру партії, яка формує коаліцію з націоналістами, обмалювали свастиками

Неділя, 17 березня 2019, 17:43

У Талліні головний штаб Центристської партії, яка веде переговори про коаліцію з націоналістичною і євроскептичною партією EKRE, обмалювали свастиками і нецензурними словами.

Про це повідомляє видання Postimees.

Під логотипом Центристської партії на вікнах балончиком зеленого кольору намалювали свастику і написали нецензурне слово. На даний момент велика частина написів уже стерта.

 

"Мова йде про нахабний вандалізм, ми безсумнівно звернемося в поліцію", - прокоментував інцидент виданню прес-секретар Центристської партії Андре Ханімягі. Він висловив надію, що винуватець буде знайдений і покараний.

Центристська партія викликала суперечливу реакцію в Естонії тим, що після парламентських виборів приступила до переговорів з EKRE.

Через рішення почати коаліційні переговори з популістською EKRE член правління Центристської партії Раймонд Кальюлайд подав заяву про вихід з керівного органу політичної сили.

У Європарламенті закликали центристів не формувати національний уряд з "фашистськими" депутатами.

Центристи вирішили формувати уряд з EKRE після того, як відмовились від коаліційних переговорів з Партією реформ, що зайняла перше місце на парламентських виборах.

За результатами недавніх виборів Партія реформ отримала 34 мандати, центристи - 26, націонал-консерватори EKRE - 19, "Вітчизна" - 12 і соціал-демократи – 10.

Читайте також: "Партія інтернету проти партії росіян: як завершилися парламентські вибори в Естонії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua