Заступника мера Рима затримали за корупцію

Середа, 20 березня 2019, 11:39

Президента зборів міської ради Рима Марчелло Де Віто, який представляє "Рух 5 зірок" затримали за підозрою у корупції при будівництві нового стадіону.

Про це повідомляє агентство ANSA.

Прокуратура звинувачує Марчеллло Де Віто, який є заступником мера Вірджинії Раджі, у прийомі хабарів від місцевого підприємця Луки Парнасі за прийняття рішень на користь його проекту будівництва нового стадіону команди "Рома". Сам Парнасі перебуває під арештом у цій же справі.

Карабінери у середу також проводять обшуки у будівлі міської ради та за кількома адресами у Римі.

Правоохоронні органи італійської столиці не перший рік ведуть справу щодо корупції навколо будівництва стадіону. Через порушення законодавства при проведенні конкурсу на здійснення проекту вже проводилися арешти, а будівництво стадіону призупинили.

Проросійський мер Риги подав до суду через звинувачення його у корупції

Розвиток корупційної справи може стати черговим ударом по меру Вірджинії Раджі, яка також представляє "Рух 5 зірок" і в минулому році дивом уникла відставки після звинувачень в корупції.

Нагадаємо, наприкінці лютого суд у Римі засудив колишнього мера італійської столиці Джанні Алеманно до шести років позбавлення волі за корупцію та незаконне фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.