МЗС чекає на реформу Ради Європи, але не таку, як із Ягландом

Четвер, 27 червня 2019, 19:45

МЗС України очікує, що з новим генеральним секретарем Ради Європи в організації буде проведено реформу.

Про це йдеться у заяві міністерства, яка є у розпорядженні "ЄвроПравди", з нагоди обрання Марії Пейчинович-Бурич на посаду генсека Ради Європи.

Читайте також
ПАРЄ погодилася повернути росіян без жодних санкцій

"Попередній генеральний секретар (Турбйорн Ягланд – ЄП), на жаль, не зміг вивести організацію на шлях розв’язання кризи, а більшість його дій навпаки призвели до її поглиблення. Рада Європи не спромоглася дати адекватну відповідь ані на російську агресію в Грузії, ані на міграційну кризу в Європі, і виявилася політично слабкою перед тривалою російською агресією в Україні", - заявили у міністерстві.

МЗС пропонує новій очільниці Секретаріату РЄ розробити нову стратегію ефективного управління людськими, фінансовими та адміністративними ресурсами організації, які дозволять "позбавитися марнотратства і забезпечити ефективне функціонування її інституційних механізмів".

Читайте також
Ягланд вважає, що вихід РФ з Ради Європи буде потрясінням, порівнюваним з Brexit

"Вважаємо важливим ще раз критично підійти до бачення реформ РЄ, яке було запропоновано до обрання нової керівниці Секретаріату", - додали у відомстві.

Нагадаємо, міністерство також заявило, що готове співпрацювати з новообраною очільницею Секретаріату Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич задля відновлення авторитету РЄ.

Попередній Генсек РЄ Турбйорн Ягланд, як відомо, просував зупинення санкцій проти РФ у ПАРЄ.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.