United Kingston: над Іванкою Трамп кепкують через привітання Джонсона 

фото
Вівторок, 23 липня 2019, 17:21

Донька президента США Дональда Трампа Іванка припустилася помилки у привітанні Бориса Джонсона, який стане наступним прем’єром Британії, чим викликала хвилю кепкувань у мережі.

Про це повідомляє "Європейська правда". 

Іванка Трамп у своєму Twitter привітала Джонсона із тим, що він стане наступним прем'єр-міністром об'єднаного Кінгстона (United Kingston)". Очевидно, вона хотіла написати United Kingdom, але помилилася. 

 

Некоректний пост негайно видалили і невдовзі з’явився новий, без помилок.

Проте її пост швидко розійшовся мережею. Користувачі кепкували над публікацією та пригадували, як Дональд Трамп повідомив у Twitter про свою зустріч з "принцом китів". 

Дехто жартував, що Борис Джонсон буде радий зустрітися з президентом Сполучених стейків (United Steaks).

Видання Politico відреагувало на конфуз заголовком "Іванка Трамп привітала Бориса Джонсона, наступного прем’єра… Ямайки!". Місто Кінгстон є столицею Ямайки. 

Видання також пожартувало, що донька президента США, пишучи твіт, могла думати також про Кінгстон-на-Темзі в південно-західному Лондоні, або, можливо, про Кінгстон-на-Галлі в Східному Йоркширі. 

Читайте також: "Дикий Brexit та підтримка України: чого чекати від Бориса Джонсона на чолі уряду Британії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.