Швейцарська пошта призупиняє доставку дронами після аварії в дитячому садку

Четвер, 1 серпня 2019, 18:10

Внаслідок аварії, що сталася близько до місця, де гралися діти, швейцарська поштова компанія Swiss Post призупинила використання безпілотників.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише NOS.

Безпілотники використовуються для швидкого транспортування лабораторного матеріалу між лікарнями.

Дрон швейцарської пошти також розбився в січні. Тоді безпілотник здійснив безпечну посадку з парашутом. У травні безпілотник врізався вдруге, але цього разу він пошкодив парашут.

Читайте також
В Іспанії водіїв-порушників штрафуватимуть за допомогою дронів

Колосальна вага 10 кілограмів впала близько до групи дітей, які гралися в дитячому садку. Тому поштова компанія та виробник безпілотників вирішили поки що притримати безпілотники на землі та провести дослідження. Swiss Post повідомляє, що це тимчасове рішення. Безпілотники - це "незамінне доповнення", яке довело свою цінність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.