Грузія: кількість туристів із Росії після заборони польотів впала на 14%

Понеділок, 5 серпня 2019, 11:40

У липні в Грузії зафіксували зниження кількості візитерів з Росії на 6,4%, а туристів - на 14%.

Про це заявила глава Національної адміністрації туризму Грузії Маріам Кврівішвілі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Грузия Online".

"Не дивлячись на становище, що виникло, у російських туристів спостерігається бажання відвідувати Грузію. Збільшилася тенденція прибуття російських громадян сухопутним шляхом, також вони використовують транзитні шляхи", - сказала Кврівішвілі.

Читайте також
У Грузії через шторм заборонили купатися в Чорному морі

Водночас у липні, в цілому, відбулося збільшення кількості іноземних візитерів на 4,5%, а туристів - на 1%.

"Ми очікували, що цей місяць буде рекордним і туристичні візити збільшаться на двозначну цифру, однак, з незалежних від нас обставин, цього не вдалося домогтися, і ми постаралися звести збиток до мінімуму, і не дивлячись на зниження числа візитерів, ми зберігаємо позитивний темп зростання", - зазначила Кврівішвілі.

Після червневих протестів у Тбілісі влада РФ, посилаючись на необхідність захисту російських туристів, з 8 липня заборонила прямі польоти в Грузію. Російським туроператорам заборонили продаж путівок, а уряду доручили евакуювати росіян на батьківщину.

За оцінкою Нацбанку Грузії, вплив скорочення туристичного потоку з Росії на економіку Грузії складе близько 200-300 мільйонів доларів протягом решти року.

Нацбанк в серпні продав $ 40 мільйонів для стабілізації курсу ларі, який досяг загрозливого показника на тлі шоків, пов'язаних з туризмом і негативними очікуваннями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.