Поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів у Парижі

відео
Середа, 16 жовтня 2019, 08:20

Тисячі французьких пожежників пройшли ходою через Париж у вівторок, виступаючи проти низької оплати за ризиковану роботу. Протест закінчився зіткненнями з поліцією - яка влаштувала власний протест два тижні тому.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на France 24.

Поліція застосувала сльозогінний газ та водомети, коли марш відхилився від офіційного маршруту і деякі пожежники, очевидно, хотіли перекрити проїзний шлях у східному Парижі, не дослухаючись до закликів правоохоронців.

Читайте також
У Парижі – найбільший за понад 20 років страйк транспортників через пенсійну реформу

Телеканал BFMTV повідомляє, що деякі учасники акції кидали в силовиків димові шашки. 

Андре Горетті, президент Спілки професійних пожежників, зазначив, що рятувальники страйкують з червня, але отримали лише "цілковиту зневагу" від влади.

У марші взяли участь професійні пожежники з усієї країни.

Протест вогнеборців відбувся через два тижні після аналогічного протесту працівників поліції на вулицях Парижа, який став найбільшим за 20 років.

У центрі вимог поліцейських - покращення умов праці, реальна соціальна політика для співробітників Міністерства внутрішніх справ, ефективна і стримуюча відповідь на злочинність, захист пенсій і заміна пенсійної реформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.