Поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів у Парижі

відео
Середа, 16 жовтня 2019, 08:20

Тисячі французьких пожежників пройшли ходою через Париж у вівторок, виступаючи проти низької оплати за ризиковану роботу. Протест закінчився зіткненнями з поліцією - яка влаштувала власний протест два тижні тому.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на France 24.

Поліція застосувала сльозогінний газ та водомети, коли марш відхилився від офіційного маршруту і деякі пожежники, очевидно, хотіли перекрити проїзний шлях у східному Парижі, не дослухаючись до закликів правоохоронців.

Читайте також
У Парижі – найбільший за понад 20 років страйк транспортників через пенсійну реформу

Телеканал BFMTV повідомляє, що деякі учасники акції кидали в силовиків димові шашки. 

Андре Горетті, президент Спілки професійних пожежників, зазначив, що рятувальники страйкують з червня, але отримали лише "цілковиту зневагу" від влади.

У марші взяли участь професійні пожежники з усієї країни.

Протест вогнеборців відбувся через два тижні після аналогічного протесту працівників поліції на вулицях Парижа, який став найбільшим за 20 років.

У центрі вимог поліцейських - покращення умов праці, реальна соціальна політика для співробітників Міністерства внутрішніх справ, ефективна і стримуюча відповідь на злочинність, захист пенсій і заміна пенсійної реформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.