"Відійдуть вбік і поговорять": у Кремлі планують зустріч Зеленського і Путіна

Неділя, 1 грудня 2019, 15:17

Помічник президента Росії Юрій Ушаков заявив про намір провести зустріч Володимира Зеленського і Владіміра Путіна в рамках саміту у нормандському форматі в Парижі.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на російське державне агентство ТАСС, про це він сказав у програмі "Москва. Кремль. Путін" на телеканалі "Россия-1" в неділю.

За його словами, формат і тривалість зустрічі Зеленського і Путіна буде залежати від графіка роботи лідерів під час саміту.

Читайте також
Редактори Washington Post закликали керівництво США змінити політику щодо України

"Є намір провести таку двосторонню зустріч. Просто буде багато залежати від того, як буде побудований графік роботи самої "четвірки", - сказав він.

"(Зеленський і Путін – Ред.) навіть можуть відійти вбік удвох і поговорити там 30 хвилин, а можуть півтори години", - додав Ушаков.

Зустріч в "нормандському форматі" призначена на 9 грудня 2019 року в Парижі.

Президенти Росії, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що окрім чотиристоронніх переговорів "нормандської четвірки" щодо Донбасу може відбутися і двостороння зустріч Владіміра Путіна і Володимира Зеленського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.