У Франції заявили, що напруженість на Близькому Сході на руку ІДІЛ

Понеділок, 6 січня 2020, 12:18

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер заявив, що нинішня напруженість на Близькому Сході може вплинути на глобальне економічне зростання і оживити угруповання "Ісламська держава".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

"Слід завжди питати, кому це служить і хто отримує прибуток від цієї нестабільності. Нестабільність на Близькому Сході сьогодні вигідна тільки одній організації - угрупованню "Ісламська держава" – сказав міністр.

Ле Мер додав, що нестабільність "посилить терористичну загрозу над Францією і Європою".

Він також додав, що "будь-яка напруженість завжди впливає на глобальне економічне зростання".

Раніше уряд ісламської республіки Іран оголосив,  що знімає з себе низку зобов'язань, накладених багатосторонньою "ядерною угодою", щодо обмеження рівня та обсягів збагачення урану.

Парламент Іраку в неділю прийняв резолюцію, в якій просив уряд скасувати прохання до США про допомогу країні. Трамп пригрозив Багдаду санкціями, "яких вони ніколи не бачили".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?